Nejnovější recenze ze sekce Saxofony

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Dobrý zvuk, barva!
  • Absolutně nástroj bez výstupní kotroly, špatně provedeně, buď špatně vyčištěny a odmaštěny z vyýroby, černal pod lakem a druhý nový, vůle jak prase na osách mezi sloupky!!!!!! Ani to nechtěl p. Rada ani p. Čížek- Hubert, servismeni!!!!!!

Nedoporučuji sax od Music City, Praha 9!!!!!!!!!!!
Plus jejich špatný přístup!!!!!! K Reklamaci!!!!!! Nikdy!!!!

YAMAHA YAS-280S

YAMAHA YAS-280S

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2013

(naposledy upraveno 1. června 2013)

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• Jsem velmi milé překvapen. Lehkost, přesnost, prostě stojí to za to.

Belltone JTS-002LC

• Naprosto vyhovuje

Vhodný dárek.

Přidáno: 29. ledna 2013

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• perfektně ladí (narozdíl od orientálních šalmají). V kombinaci s plastovým plátkem stylově čisté. Zvuk dobře prochází mikrofonem a aparaturou, krásně na sebe bere zvukové efekty - jednoduchý, charakteristický zvuk. Docela logický prstoklad.
  • Bezúdržbový - nepraskne, umyje se.
  • Akusticky je přece jen plast trochu slyšet. Ale to se rozumí samo sebou - proto existuje bambusová verze.

ideální nástroj pro multiinstrumentalistu, je malý a nevede k srovnávání se specialisty na klarinet a saxofon. Koupil jsem jej jako částečnou náhradu za šalmaje - sice má méně zajímavý zvuk, ale zato přesně ladí a je technicky spolehlivější.

Přidáno: 18. ledna 2013

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• Je to zaujímavý doplnkový nástroj pre hudobníka, ktorý rád experimentuje.
  • Žiadne negátíva zatiaľ nevidím

Videl som ho na internete a tak som ho chcel osobne vyskúšať a trošku sa s ním potešiť spolu s priateľmi. Myslím si, že na hodnotenie je ešte priskoro. Uvidíme.
Drahý špás to nie je a zdá sa, že bude s ním zábava.

Přidáno: 9. prosince 2012

Přidáno: 23. října 2012

• ladění
  • barva tonu
  • lak

Tento saxofon jsem si koupila, protože jdu na konzervatoř.Hraje skvěle má zvláštní zlatou barvu

Dimavery SP40Bb

Dimavery SP40Bb

Ověřený zákazník hudebniny-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. října 2012

(naposledy upraveno 21. října 2012)

Zakoupeno v hudebniny-shop.cz

• standartní potřebu výborný, ladí, jak ve výškách tak v nízkých polohách bez problémů. Příslušenství také na dobré urovni včetně kufříku.
  • Zatím jsem nezjistil.

Produkt jsem si vybral z důvodu nízké ceny, Jsem spokojený s jeho zvukem ve všech polohách :povrchová úprava(zlatolak) a mechanika zatím velmi dobré.
Jsem spokojen s užitnými vlastnostmi hdu. nástroje.
Pro běžného uživatele nástroj doporučuji.
Nákup produktu odpovídá mému požadavku i přesto, že cena je nízká je výrobek kvalitní a splňuje požadavky , které jsem očekával.V Minulosti jsem používal Alt. staršího tipu zn. Toneking .Tento produkt je lépe ovladatelný dobře zpracovaný.

Antigua TS2150LQ

Antigua TS2150LQ

Ověřený zákazník shop.jiracek.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 3. září 2012

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

vzhledem k nícké ceně naprosto dostačující pro začátečníky a myslím, že nejen pro ně

Stagg 77-ST

Stagg 77-ST

Přidáno: 20. srpna 2012

• Dobrý ságo, hraje pěkně s hubičkou Selmer, jen mě p. Rada po prohédnutí říkal, že je problém s generální opravou a výměnou určitých dílů. Tak uvidíme, jinak zatím a je to 2 roky, spokojen. Hrál jsem u Posádkové hudby.
  • Zatím............nic!

Srochu slušné ságo, jen trochu těžší než Amátka.

Amati ATS 33 OT

Amati ATS 33 OT

Ondřej Kolovrat Ondřej Kolovrat

Přidáno: 25. července 2012

• Zvuk
  • Kvalitní zpracování
  • Horší ladění

Poctivá česká práce. I tento školní model dokáže pomocí dobrého plátku a hubičky vyloudit kvalitní zvuk. Tato řada je známá horším laděním, ale nejedná se o žádný neřešitelný problém. Určitě stojí za to si trochu připlatit, než vyhazovat peníze za Stagg a podobné značky..

Amato AAS 33 OT

Belltone BAS-002LC, Es

Belltone BAS-002LC, Es

maman maman

Přidáno: 24. července 2012

Nástroj od seriozního prodejce.

Yamaha YTS 275

Yamaha YTS 275

Přidáno: 18. července 2012

• kvalitní nástroj, po půl roce je všechno v pořádku
  • celkem jemná mechanika
  • kvalitní lazení
  • celkem dobrý ozev tónů ve spodním rejstříku
  • žádné, jen dodávaná hubička mi neseděla, ale nejsem začátečník, takže tím to asi bylo

Nástroj mě mile překvapil. Má dobrý hardcase s popruhy. Neměl by se saxofonem mít problém ani naprostý začátečník. Nástroj je určen v naší zemi pro pokročilejší začátečníky a středně pokročilé a bude určitě fungovat skvěle jako nástroj na koncerty.

Belltone JAS-002LC

Belltone JAS-002LC

Přidáno: 11. června 2012

Dobry nastroj od dobreho prodejce! :-)

Stagg 77-SA

• obsažená hubička nepoužitelná

slabší průměr

Starttone AS 75

Starttone AS 75

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 11. ledna 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• výborný nástroj pro začátek....
  • tvrdé podlepky ....jináč zatím nemohu posoudit

za tyto finance zdařilý nástroj

Přidáno: 29. března 2011

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• Jde o poměrně nedávnou novinku, se kterou nikdo nemá zkušenosti. Proto je skvělé, že si člověk může koupit levný (i když plastový) nástroj od seriózního výrobce.
  • Je to skoro hračka ale dá se použít i pro zcela skutečnou muziku.
  • Výrobce dosti přesně kopíruje původní bambusový nástroj i v poněkud zvláštním rozložení prstových otvorů. Prstoklad by se dal řešit jinak - nástroj by se tak zpřístupnil i např. dětem apod.

Je pochopitelné, že se výrobce snaží zachovat původní prstoklad "vynálezce" xaphoonu. Alespoň nezmate člověka, který by si jednou pořídil Maui Xaphoon ze dřeva. Jen je to trochu nepohodlné do menší ruky.
Xaphoon je nástroj pro zábavu, pro radost ze hry, pro jamování na chodníku nebo do ruksaku na prázdninové cesty. Ale člověk nikdy neví, třeba bude za pár let ke koupi bohatá literatura pro ortodoxní xaphoonisty.
Hraje se na něj poměrně lehce, ozývá se na první pokus i nezkušeným hráčům. Umí krásný, plný zvuk saxofonu i temné, zastřené šepoty... A vejde se do kapsy!
Někde snad může zastoupit chalimó nebo lidové šalmajíky (jako Plappen) ve staré či lidové hudbě. Hodí se i do jazzu nebo kamkoliv jinam. Uvidíme!

Amati ASS 33 OT

Amati ASS 33 OT

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2010

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Pani učiteľka na Základnej umeleckej škole potvrdila, že nástroj je veľmi vhodný pre žiakov a používajú ho aj na konzervatóriách. Veľmi pochválila čistý a jasný zvuk nástroja. Najviac bola prekvapená vynikajúcou cenou.
  • Dcéra na ňom ešte len začína, takže ešte nemôže hodnotiť, ale po rôčku určite pridá svoj názor.
  • Mám aj kamaráta, ktorý chodí hrávať na svadby, oslavy, .... a on sám používa práve tento typ saxofónu. Práve on mi poradil túto značku.
  • Jedinou nevýhodou je hmotnosť nástroja. Dcére je na nosenie do Základnej umeleckej školy priťažký. Ale to sa asi ovplyvniť nedá.

Je to super nástroj, ktorý odporúča pani učiteľka Základnej umeleckej školy všetkým žiakom a ktorý je vhodný aj pre kapely, ak chcú mať veľa muziky za málo peňazí.

Zobrazuji 61 - 79 ze 79 recenzí 1 2 3 [ 4 ]